071-32309746 , 32331348 , 32361943 , 32361944 / 09176005039      info[at]nikoo.ir

تاریخچه طراحی وب نیکو

درباره مجتمع مادر: مجتمع گسترده

مجتمع گسترده در سال 1383 با نام تجاری Come4design فعالیت خود را در حوزه طراحی سایت و تبلیغات در شهر عجمان امارات متحده عربی آغاز کرد. بعد رکود اقتصادی دبی و عجمان در سال 1386 دامنه فعالیتهای خود را به ایران گسترش و در شهر شیراز مستقر شد. 

در ایران ، مجتمع گسترده در دو حوزه طراحی وب سایت با نام " طراحی وب نیکو " و امور چاپ با نام " چاپخانه گسترده " فعالیتهای خود را ادامه می دهد.

 

درباره واحد طراحی وب سایت: شرکت تارنماگسترده نیکو شیراز ( طراحی وب سایت نیکو)

نیکو فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزار های اداری و تجاری بر پایه وب و موبایل تعریف می کند. شرکت تارنماگسترده نیکو از سال 1393 تا به امروز طراحی و پشتیبانی سامانه های دولتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در دست دارد و امسال (1396) نیز دو سامانه جدید مربوط به این وزارت خانه را به اتمام می رساند و آنها را رونمایی سراسری خواهد کرد.

 

نیکو چگونه به شما خدمات می دهد؟

ما وب سایت اختصاصی می سازیم و تحت هیچ شرایطی از سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند جوملا و وردپرس و... استفاده نمی کنیم! تیم متخصص و مجرب ما شامل گرافیست، تحلیل گر سیستم، طراح بانک اطلاعاتی و توسعه دهنده وب است.

ما پروسه زیر را برای یک پروژه طی می کنیم:

" تحلیل گر سیستم با توجه به نیاز های شما پروژه را تحلیل و تعریف می کند.گرافیست، قالب سایت شما را طراحی می کند.طراحی بانک اطلاعاتی، پایگاه داده وبسایت شما را طراحی و پیاده سازی می کند.برنامه نویس، وب سایت شما را می سازد و برنامه نویسی می کند."

طراحی وب سایت در شیراز seo web site طراحی سایت شرکتی

 

به وسیله چه ابزار و تکنولوژی هایی وبسایت شما طراحی و پیاده سازی می شود؟

 

     - برنامه نویسی  به وسیله  ASP.Net و با معماری سه لایه MVC تحت زبان برنامه نویسی قدرتمند C#

     - پیاده سازی بانک اطلاعاتی به وسیله Microsoft SQL Server

     - پیاده سازی قالب وبسایت به وسیله jQuery، JavaScript، CSS3، HTML5

طراحی وب سایت نیکو شیراز هاست و دامین nikoo Web Site Design